Повний відпуст гріхів можна отримати в п’яти храмах Львова

16:00 14 грудня 2015 р.


Фото: velychlviv.com

У Гарнізонному храмі Дверми милосердя стали двері до каплиці Пресвятої Богородиці.

«З нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя у неділю, 13 грудня 2015 року, у храмах Львова Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков здійснили Молебний чин та відчинили символічні «Двері Божого милосердя». Відтепер і впродовж всього року кожен, хто здійснить паломництво до цих дверей зможе отримати повний відпуст гріхів», – повідомили сьогодні, 14 грудня, на релігійному інтернет-ресурсі «Духовна велич Львова», де також поінформували:

«У Львові є п’ять таких храмів. Святі Двері у митрополичій базиліці РКЦ на площі Катедральній (№1) після спільної молитви  духовенства, монашества і мирян з усіх деканатів Львівської Архідієцезії урочисто відчинив Архиєпископ Мечислав Мокшицький. У соборі святого Юра УГКЦ на площі святого Юра (№5) після Архиєрейської Літургії, яку очолив владика Ігор, Ариєпископ і Митрополит Львівський, відбувся обхід навколо храму та Молебний чин з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя.

У Гарнізонному храмі Дверми милосердя стали двері до каплиці Пресвятої Богородиці. Традиційно вони є зачиненими, а відчиняють їх лише в час великих Богородичних свят. Проте тепер вони залишатимуться відчиненими аж до 26 листопада 2016 року.

Згідно з традицією Церкви, відтепер впродовж всього року кожен, хто посповідається, прийме Святе Причастя і з вірою пройде крізь ці двері, зможе отримати повний відпуст гріхів. Однак, духівники застерігають, що двері є символічними. І не достатньо просто пройти крізь двері і все – автоматично всі гріхи будуть відпущені, потрібно з вірою і розуміння приступати до Святих Тайн та чинити діла милосердя.

Капелан Львівської міської ради, отець Павло Дроздяк, наголосив: «У тих храмах де відчинилися Святі Двері можна отримати повний відпуст. Для цього потрібно приступити до святої Тайни Покаяння, Євхаристії і молитися в наміренні Святійшого Отця. Однак, проходження через ці двері не означає автоматичне прощення гріхів і надання повного відпусту. Це заохочення вірним зрозуміти, що саме у храмі вони можуть отримати полегшення для своєї душі і тіла. Цей рік, є особливим роком, який пригадує, що Бог – милосердний і готовий все пробачити, щоб людина знову повернула собі втрачений рай, душевну та тілесну гармонію. Але маємо очікувати милосердя не тільки від Бога, а й бути милосердними одні до одних». 

13 грудня Двері милосердя відчинилися у всіх кафедральних храмах РКЦ в Україні та у визначених храмах УГКЦ, а наступної неділі будуть відчинені у деяких парафіяльних римо-католицьких храмах. У Львові це Санктуарій Святого Антонія з Падуї на вулиці Личаківській (№49а) та Храм Божого Милосердя на вулиці Брюховицькій (№119а)».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, на релігійному інтернет-ресурсі «Духовна велич Львова».

Як інформував «ЩЛ», у Львові розпочався Ювілейний рік Божого милосердя.

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу