Поморянський замок тепер у Філіппінах, – Ганна Гаврилів

20:14 3 грудня 2019 р.

  • 0

Переможниця конкурсу «Summer International 2019», який тривав з 23 до 30 листопада у Філіппінах, львів’янка Ганна Гаврилів подарувала картину з видом Поморянського замку президенту організації «Mrs Universe».

Про це вона розповіла сьогодні, 3 грудня, на пресконференції у Львівському пресклубі.

- Однією із традицій конкурсу є церемонія обміну подарунками, привезеними зі своїх країн. З України привезли львівський шоколад, каву і пригостили всіх: учасниць, мера, губернатора, директора готелю. Це була промоція Львова. Найбільший подарунок – картину з видом Поморянського замку - вручили президенту організації «Mrs Universe». Тепер Поморянський замок побачили люди з усього світу, - розповідає Ганна Гаврилів.

Ганна Гаврилів є експерткою у сфері історичної нерухомості та засновницею благодійного фонду «Спадщина.UA», що опікується культурною спадщиною Львівщини.

-  Конкурси для жінок 25-45 років – не лише про довгі ноги і професійну ходу. Суть такого заходу – демонстрація справжньої краси жінки. Зовнішність – це додаток, а її життєві цінності, інтелект, прагнення – це головне. Ганна – не лише освічена жінка.  Вона є патріоткою України, організовує заходи для збереження українських традицій. Навіть одразу після нагородження Ганна переймалася поданням заявок від проєкту «Спадщина.UA». Окрім цього, Ганна – мати трьох дітей. Цього року вона організувала десятиденний табір для 48 дітей в Поморянському замку, – каже Уляна Оксенюк (Mrs.TOP Universe 2018, Mrs.Ukraine Universe 2018), національна директорка проєкту «Mrs.Eastern Europe в Україні».

За словами Ганни Гаврилів, 14 років темою конкурсу було насильство над жінками, проте незадовго до змагань головну тему цьогорічного проєкту замінили на нову – «Історичні місця твоєї країни». Ганна потрактувала це як добрий знак і стимул до перемоги.

- Конкурс – це був виклик. Є стереотипи, що конкурси краси – лише для певної категорії людей із відповідними фізичними даними. Коли я вперше подала заявку на участь у конкурсі, мені було некомфортно, адже нас виховують так, що красою не можна хвалитися і що це – лише зовнішність. Приємно, що такі проєкти руйнують стереотипи і бачать жінку багатогранно. Тепер на перші плани перейшла оцінка інтелекту, досягнень тощо, – розповідає переможниця. За її словами, у фіналі було чотири виходи на подіум: коктейльні сукні, купальні костюми, вечірні сукні та етнічний одяг.

-  Я – поціновувачка народних строїв, маю колекції сорочок і коралового намиста. Акцентом нашого костюма був великий вінок,- розповідає Ганна Гаврилів.

Цей конкурс, за словами Ганни Гаврилів, дуже цінують у Філіппінах, тому учасницям приділяли багато уваги органи влади.

- Ми були на дні народженні губернатора. Там були представники політики, громадські активісти - близько 200 людей, але водночас свято мало домашню атмосферу. Кожен гість вітав іменинника піснею. Співали і генерал армії, і бізнесмени, – згадує Ганна Гаврилів.

Поїздка у Філіппіни змусила Ганну переосмислити багато речей.

- Це – світ контрастів, у якому дорогі ювелірні вироби можуть продавати біля дешевої м’ясної крамниці. Але філіппінці - щасливі і дякують за те, що в них є. У Європі та Америці ми, жінки, прагнемо бути сильними, цілеспрямованими і перебирати на себе чоловічі риси. У Філіппінах дуже цінують жінку, і чоловіки хочуть більше бути подібними на жінок, тому такою поширеною є зміна статі. При цьому філіппінці – католики», – ділиться враженнями переможниця конкурсу.

За підсумками цієї подорожі національна директорка “Mrs.Eastern Europe в Україні” Уляна Оксенюк організує круглий стіл з представниками органів влади та туристичного сектору про те, як міжнародні проекти можуть посилити туристичний потенціал України.

Також проект «Mrs.Eastern Europe», тема якого – відповідальне батьківство, та БФ «Спадщина.UA», тема якого – культурна спадщина, у 2020 році об’єднаються заради спільної мети – влаштування в одному із об’єктів історичної нерухомості Львівщини літньої школи для малозабезпечених дітей.

 

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу