Поморянський замок тепер у Філіппінах, – Ганна Гаврилів

20:14 3 грудня 2019 р.

  • 0

Переможниця конкурсу «Summer International 2019», який тривав з 23 до 30 листопада у Філіппінах, львів’янка Ганна Гаврилів подарувала картину з видом Поморянського замку президенту організації «Mrs Universe».

Про це вона розповіла сьогодні, 3 грудня, на пресконференції у Львівському пресклубі.

- Однією із традицій конкурсу є церемонія обміну подарунками, привезеними зі своїх країн. З України привезли львівський шоколад, каву і пригостили всіх: учасниць, мера, губернатора, директора готелю. Це була промоція Львова. Найбільший подарунок – картину з видом Поморянського замку - вручили президенту організації «Mrs Universe». Тепер Поморянський замок побачили люди з усього світу, - розповідає Ганна Гаврилів.

Ганна Гаврилів є експерткою у сфері історичної нерухомості та засновницею благодійного фонду «Спадщина.UA», що опікується культурною спадщиною Львівщини.

-  Конкурси для жінок 25-45 років – не лише про довгі ноги і професійну ходу. Суть такого заходу – демонстрація справжньої краси жінки. Зовнішність – це додаток, а її життєві цінності, інтелект, прагнення – це головне. Ганна – не лише освічена жінка.  Вона є патріоткою України, організовує заходи для збереження українських традицій. Навіть одразу після нагородження Ганна переймалася поданням заявок від проєкту «Спадщина.UA». Окрім цього, Ганна – мати трьох дітей. Цього року вона організувала десятиденний табір для 48 дітей в Поморянському замку, – каже Уляна Оксенюк (Mrs.TOP Universe 2018, Mrs.Ukraine Universe 2018), національна директорка проєкту «Mrs.Eastern Europe в Україні».

За словами Ганни Гаврилів, 14 років темою конкурсу було насильство над жінками, проте незадовго до змагань головну тему цьогорічного проєкту замінили на нову – «Історичні місця твоєї країни». Ганна потрактувала це як добрий знак і стимул до перемоги.

- Конкурс – це був виклик. Є стереотипи, що конкурси краси – лише для певної категорії людей із відповідними фізичними даними. Коли я вперше подала заявку на участь у конкурсі, мені було некомфортно, адже нас виховують так, що красою не можна хвалитися і що це – лише зовнішність. Приємно, що такі проєкти руйнують стереотипи і бачать жінку багатогранно. Тепер на перші плани перейшла оцінка інтелекту, досягнень тощо, – розповідає переможниця. За її словами, у фіналі було чотири виходи на подіум: коктейльні сукні, купальні костюми, вечірні сукні та етнічний одяг.

-  Я – поціновувачка народних строїв, маю колекції сорочок і коралового намиста. Акцентом нашого костюма був великий вінок,- розповідає Ганна Гаврилів.

Цей конкурс, за словами Ганни Гаврилів, дуже цінують у Філіппінах, тому учасницям приділяли багато уваги органи влади.

- Ми були на дні народженні губернатора. Там були представники політики, громадські активісти - близько 200 людей, але водночас свято мало домашню атмосферу. Кожен гість вітав іменинника піснею. Співали і генерал армії, і бізнесмени, – згадує Ганна Гаврилів.

Поїздка у Філіппіни змусила Ганну переосмислити багато речей.

- Це – світ контрастів, у якому дорогі ювелірні вироби можуть продавати біля дешевої м’ясної крамниці. Але філіппінці - щасливі і дякують за те, що в них є. У Європі та Америці ми, жінки, прагнемо бути сильними, цілеспрямованими і перебирати на себе чоловічі риси. У Філіппінах дуже цінують жінку, і чоловіки хочуть більше бути подібними на жінок, тому такою поширеною є зміна статі. При цьому філіппінці – католики», – ділиться враженнями переможниця конкурсу.

За підсумками цієї подорожі національна директорка “Mrs.Eastern Europe в Україні” Уляна Оксенюк організує круглий стіл з представниками органів влади та туристичного сектору про те, як міжнародні проекти можуть посилити туристичний потенціал України.

Також проект «Mrs.Eastern Europe», тема якого – відповідальне батьківство, та БФ «Спадщина.UA», тема якого – культурна спадщина, у 2020 році об’єднаються заради спільної мети – влаштування в одному із об’єктів історичної нерухомості Львівщини літньої школи для малозабезпечених дітей.

 

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:50 10 грудня 2019 р.

Перлини Львівщини претендують на нагороди міжнародного конкурсу

П'ять архітектурних об’єктів Львівської області можуть отримати в п’ятницю, 13 грудня, нагороди XIX Міжнародного конкурсу « Кришталева Цегла» за найкращу будівельну інвестицію по обидва боки східного кордону Євросоюзу.

Рубрика: Культура

11:30 10 грудня 2019 р.

«Christmas по-Львівськи» буде 25 грудня

25 грудня у Львівській національній філармонії реалізовуватимуть щорічний різдвяний проект від «Lviv Jazz Orchestra» – «Christmas по-Львівськи».

Рубрика: Культура

Останні новини

На Львівщині загинули внаслідок ДТП двоє людей

У Львові вилучили в учасника конфлікту пістолет

У Львові відключили на 11 вулицях електропостачання

Сирени лунатимуть у Львові для їх перевірки

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу