Польські художники допомогли 12 маленьким львів’янам

15:52 25 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: Radiosvoboda.org

Зібрані в Познані кошти отримали малят,а які потребують трансплантації органів або мають важкі комплексні вади.

«Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» разом з польськими художниками з міста Познань напередодні Великодніх свят, 23 квітня, організували у Львові благодійну акцію. Діткам віком від чотирьох місяців до дев’яти років передали кошти, зібрані мешканцями Познаня в Польщі на загальну суму майже 4000 умовних одиниць», – повідомили сьогодні, 25 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Допомогу отримали 12 малят, які потребують трансплантації органів або мають важкі комплексні вади. Благодійна акція проводилася за участі Пьотра Марчинковського, Маріанни Червинської та Оксани Потимко.

Меценати не афішували своїх кроків, маючи лише намір допомогти маленьким українцям. З пошуком потребуючих діток допомогли журналісти і лікарі.

Акція торкнулась не лише львів'ян: допомогу надали й чотиримісячному харків'янину Дмитрикові, долю якого зараз вирішують львівські медики, і п’ятирічній Марічці з Тернополя, мати якої залишилась наодинці з важкохворою дитиною.  Поштовхом до проведення акції, яка періодично відбувається у Львові впродовж 2014 – 2016 років, стало знайомство польських художників з концертним проектом львів'ян «Відчинилося життя» під час гастролей у Кракові в червні 2014 р. 

Організатори акції зазначили: «Сподіваємось, що цей творчий проект ініціює ще не одну добру і корисну справу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів