Перша «Ніч у Львові» зібрала приблизно 10 тисяч відвідувачів, – ЛМР (+відео)

11:22 16 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Цьогоріч активну участь у фестивалі «Ніч у Львові» візьмуть музеї.

«У Львові триває вже одинадцятий фестиваль «Ніч у Львові», – повідомили сьогодні, 16 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як розповіли організатори, перша ніч фестивалю зібрала близько 10 тисяч відвідувачів. Попереду – ще дві ночі цікавих атракцій в музеях, галереях, театрах та храмах міста.

Цьогоріч активну участь в проекті «Ніч у Львові» візьмуть львівські музеї. Зокрема, відбудуться тематичні екскурсії: «Потаємні куточки львівської вілли Грушевських» у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського на вулиці Івана Франка, 154; «Сторінками львівського ретро» у музеї Соломії Крушельницької на вулиці Соломії Крушельницької, 23. У концерті візьме участь дует «Музичний вернісаж» – Лілія Коструби (сопрано) та Орест Коструби (партія фортепіано).

Концерт органної музики «Звуки вічності» відбуватиметься в Музеї історії релігії на площі Музейній, 1. Нічні екскурсії Личаківським цвинтарем пройдуть у музеї «Личаківський цвинтар» на вулиці Пекарській, 95.

Вітражні майстер-класи проведуть у Музеї скла на площі Ринок, 2. Екскурсія садибою Івана Франка відбудеться в Меморіальному музеї імені Івана Франка, на вулиці Івана Франка, 150/152.

Майстер-клас для дітей та дорослих з виготовлення власної грошової купюри за взірцями української валюти початку ХХ століття (поєднання естампної графіки та авторського стилю) проведуть у Національному меморіальному музеї ісені Андрея Шептицького на вулиці Драгоманова, 42. До програми фестивалю також доєднався музей етнографії та художнього промислу.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 липня, о 19:00 на площі Ринок,1 (перед входом у міську Ратушу) відбулося відкриття ХІ фестивалю «Ніч у Львові». Відкрили цьогорічний фестиваль «Ніч у Львові» органістка Аурора Баль та камерний оркестр «Collegium Musicum» під керівництвом Івана Остаповича.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу