Перемогу Яремчук у відборі на Євробачення сфальсифікували? (відео)

22:48 23 грудня 2013 р.


Фото: tsn.ua

Щодо неї збираються провести спеціальне розслідування за допомогою юристів та IT- спеціалістів.

Перемогу Марії Яремчук у відбірковому конкурсу Євробачення чесною вважають не усі. Наприклад, Юрій Нікітін, продюсер дуету «НеАнгели», котрий, за офіційними результатами, посів у цьому відборі лише шосте місце, впевнений, що телефонні номери, на які приймали SMS-повідомлення з голосами «за» його підпічних, блокувалися.

«Я не хочу нікого звинувачувати в жодному разі, але я думаю, що це не правдиві результати, я маю на увазі SMS-голосування. «НеАнгели» зараз на піку своєї популярності і форми, тому дуже дивно, що за них проголосувало в країні 800 осіб. Я в це не вірю», – каже Нікітін.

Своєю чергою, продюсерка претендента Володимира Ткаченка Олена Мозгова наразі обмежилася гнівним коментарем у себе на сторінці в соцмережі. А інтерв'ю з цього приводу вона пообіцяла дати тільки після того, як проведе своє розслідування за допомогою юристів та IT- спеціалістів. 

Натомість досвідчений суддя відбірного конкурсу Євробачення Юрій Рибчинський можливість фальсифікацій відкидає. Він певен – Яремчук гідна представити Україну в Данії, а ті, хто програли, завжди звинувачують переможця.

Колега Яремчук у проекті «Голос країни» й конкурентка в цьогорічному відборі Анна Ходоровська думку журі підтримує, й також вважає Марію гідною представницею України. Сама ж вона перемозі рада, а про підозри і звинувачення на свою адресу воліє навіть не думати. Про це інформує в понедіок «ТСН.ua».

Як інформував «Щоденний Львів», Україну на «Євробаченні-2014» представлятиме Яремчук.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу