Паломники зі Львова у четвер і неділю долітатимуть до Лурду з Кракова

14:41 24 листопада 2016 р.

Фото до новини

З 26 березня 2017 року, два рази на тиждень, Краків і Лурд сполучатиме новий авіарейс. Про це сьогодні, 24 листопада, під час прес-конференції на тему: «Відкриття нового рейсу Краків-Лурд. Місто паломництва стає ближчим до Львова», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив президент аеропорту «Лурд-Піренеї» Бертран Білґер.

- Літаки з Кракова вилітатимуть у четвер о 17.05 та в неділю о 7.40 і прибуватимуть до Лурду відповідно в четвер о 19.50 та в неділю о 10.25. З Лурду можна вилетіти в четвер о 20.15 та в неділю о 10.50 і прибути до Кракова відповідно в четвер о 23.00 та в неділю о 13.25 за європейським часом, - поінформував Бертран Білґер.

Переліт, за його словами, коштуватиме недорого. Зарезервувати квитки можна вже сьогодні на сайті авіакомпанії ryanair.com. Нині вже є квитки за 134 злотих в один бік.

Також з аеропорту «Лурд-Піренеї» чотири рази на тиждень курсують літаки до Риму. Тому паломники можуть спланувати свої поїздки так, щоби відвідати святі місця і в інших містах Європи.

Представник посольства Франції у Львові Бернар Ульят зауважив, що населення Західної України доволі релігійне. Тому для паломників із Західної України дуже важливою є ця транспортна ініціатива, що полегшить їм добирання до святих місць.

Віце-мер міста Лурд Бруно Вінуалес зауважив, що користуватися цим рейсом будуть не тільки паломники з України, але й мешканці Франції, які бажають відвідати Львів.

- Як оце я зробив сьогодні, - каже віце-мер міста Лурд.

Водночас він нагадав, що після Риму в рейтингу паломників стоїть саме Лурд. Проте і поза відвідуванням святих місць, у Лурді є на що подивитися. Наприклад, середньовічна фортеця на горі Дюжер,  куди дістаються на поїзді, одному з перших потягів, що був спеціально сконструйованим для гір. Також у Лурді незабаром відбудеться світове змагання з гірського велосипедного спорту. В околицях Піренеїв є також канатна дорога, астрономічна обсерваторія, лижні траси.

- У нас відбуваються різні фестивалі. Наприклад, є спеціальний фестиваль для любителів коней і знавців конярства. На нього приїжджають власники зі своїми конями, - розповідає Бруно Вінуалес.

Директор з маркетингу аеропорту “Лурд-Піренеї” Стефані Булюіс повідомила, що з аеропорту до Лурду регулярно курсують рейсові автобуси.

- Квиток на автобус коштує два євро, - каже вона.

Директор з маркетингу Краківського аеропорту Павел Галіак повідомив, що, за їхніми підрахунками, 50 відсотків їхніх клієнтів їдуть зі Львова до Кракова, щоби вилетіти саме з цього аеропорту.

- Між цими містами є дуже добра автострада і дорога забирає лише чотири години, - говорить Павел Галіак.

Довідка
Лурд - місто появи Пресвятої Богородиці, яке понад 150 років дарує людям надію на диво і зцілення. За цей час у місті, що розташоване в Південних Піренеях, лікарські комісії зафіксували понад 4 000 чудес, а за свідченнями людей, ця цифра сягає 8 000 тисяч. Щороку Лурд відвідують понад 5 мільйонів гостей - і паломників, і туристів.З новим авіарейсом Краків-Лурд, який відкриють навесні 2017 року, Лурд стає ближчим і для українців.

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини