«Отісатко» та «Мандрівна відьма» – книги-переможниці «ОВК»

18:09 16 грудня 2016 р.

Роман «Мандрівна відьма» був написаний за чотири з половиною години дороги в поїзді з Києва до Дніпра.

Про це сьогодні,16 грудня, під час прес-конференції на тему: «Підсумки всеукраїнського конкурсу літературних талантів. Як видавництва відбирають талановитих авторів книг. Відеопрезентація новинок видавництва «ОВК», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила автор книги «Мандрівна відьма» Стефанія Кромська.

- Моя книга – це фантастичний роман, навіть можна сказати – сентиментально автобіографічний. Я не думала його видавати. А на конкурс відправила спонтанно. Це – третя моя видана книга. Перші дві – поезії, інтимна лірика, - сказала авторка.

За її словами, півтора року їй довелося мандрувати залізницею між Дніпром та Києвом. І однієї такої поїздки народився вищезгаданий роман.

- Усі герої книги – реальні пасажири з цього вагона, в якому я їхала. Хіба що, їхнє майбутнє підкореговане. Наприклад, одна пасажирка зізналася, що мріє стати співачкою. То в книзі вона вже досягла свої мети. Спочатку до голови приходили невеличкі історії. Там є події, пов’язані з ялинкою на Майдані, літак, який збили. Але насправді – це дуже добрі історії. Мені пізніше сказали, що моя книга більше би пасувала до номінації «дитяча книга», - ділиться подробицями Стефанія Кромська.

За сюжетом книги на початку відьма пригощає пасажирів яблуками.

- Це не вигадано. Яблука справді були, справжні, полтавські. Чомусь, мені в ту мить видалося, що коли люди з’їдять по яблуку то їм насняться добрі сни, - каже авторка.

Її книга, її історія мандрівної відьми закінчується на залізничному вокзалі у Львові. Коли авторка її писала, то описала, що відьма примандрувала до Львова разом з Євгеном.

- А сьогодні я була на цьому вокзалі з пані Євгенією, - вона аж сама дивується, як їй вдалося передбачити навіть власне майбутнє. 

Нагадаємо, що роман «Мандрівна відьма» - це одна із двох книжок, які перемогли у літературному конкурсі видавництва «ОВК».
Друга належать письменниці з Мукачево Валентині Попелюшці. Вона перемогла у номінації «дитяча книга». Цей роман представила редактор видавництва «ОВК» Євгенія Артеменко.

- Отісатко – це іграшка, яка говорить слово «отісатко», і вона належить шестикласнику Сергію Кривохатьку. Сам Сергій  живе з мамою і ніколи не бачив свого тата. І ця іграшка згодом дуже допоможе йому в житті. Тому що в один момент зникне його мама. Книга розповідає про дивну країну Отіс, де люди втратили свої емоції, гідність та родинні зв’язки й живуть професійними общинами, - переповідає вона сюжет.

Проте «Отісатко», як і кожна казка, закінчується добре.

- Хлопчик знайшов і маму, і тата. Понад те, вони удочерили дівчинку з притулку, куди потрапив Сергійко, коли зникли його батьки, - каже редактор.

Замовити книги можна на сайті видавництва.

А також « ОВК» запрошує авторв взяти участь у конкурсі літературних творів. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті  http://www.owk.com.ua/konkurs.html

  
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 27 січня 2021 р.

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

У південній частині Самбірського району у селах Лімна (Турківської громади) і Бітля (Боринської громади) реконструюють Народні доми. Це стало можливим за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації і за «Програмою секторальної підтримки ЄС. Львівщина».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу