Оркестр нацгвардійців подарував у Львові концерт пасажирам потягів

19:54 17 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Начальник оркестру 2-ї Галицької бригади Роман Вовк запевнив: «Виїздити у різні локації міста та дарувати настрій львів’янам вже стає традицією для нашого колективу».

Військовий оркестр 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України впродовж години виконував у холі Львівського залізничного вокзалу новорічні та різдвяні всесвітньо відомі композиції. Його начальник, старший лейтенант Роман Вовк, запевнив: «Виїздити у різні локації міста та дарувати настрій львів’янам вже стає традицією для нашого колективу. Ми на цьому не будемо зупинятись і впроваджуємо такі виїздити систематично. Мені й музикантам дуже приємно чути схвальні відгуки від людей, які кожного разу нас не відпускають, і хочуть слухати ще. Поки йдуть Новорічні свята наша програма складається з відомих Новорічних мотивів, надалі репертуар постійно буде змінюватись».

Під час концерту нацгвардійці також знайомили юнаків з умовами прийому на військову службу за контрактом. Про це повідомили сьогодні, 17 січня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фото- та відео репортажі зі Львівського залізничного вокзалу.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу