Олігархи перетворили обласні газети на рупор політсили або закрили, – журналіст

18:34 2 лютого 2015 р.

У держави немає предметного рішення, що робити з місцевою пресою. Є кілька законопроектів. Але в ситуації війни дуже сумнівно, що ці законопроекти стануть законом.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Вінницею на тему: «Хто стане власниками комунальних ЗМІ після їхнього роздержавлення і як це позначиться на журналістських стандартах?» заявив заступник голови Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Андрій Болкун.
- Позиція журналістів комунальних видань Львівщини в більшості проти такого проекту. Тому що знищуючи районну пресу, ми знищуємо канал комунікації між громадою, виборцями, політиками, читачами, - вважає він.

За словами Андрія Болкуна, районна преса завжди виконувала свою добру функцію. І далі вона може виконувати. Проте зараз економічна ситуація така, що районній пресі важко виживати.
- А щодо того, хто стане власниками ЗМІ, то маємо приклади обласних газет, коли власниками ЗМІ ставали олігархи. І потім ті газети або ставали рупором однієї політичної сили, або закривались, - нагадав журналіст.

Його колега, заступник голови ради редакторів комунальних ЗМІ Вінничини Василь Бабій зауважив, що журналісти краю мають діаметрально протилежні думки: від повного несприйняття до пришвидшення цього процесу.
- Хтось побоюється, що газета не виживе. А хтось вже зачекався. Але я можу спрогнозувати, що газети з тиражем менше, ніж 3 тисячі – не виживуть. Якщо в штаті 8 осіб – так само не виживуть. Якщо тираж – у 4,5 тисячі і п’ятьох співробітниках можна роздержавлюватися, - вважає він.Відео: Львівський прес-клуб

bbc.co.uk/ukrainian/

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу