Мінкультури оголосило конкурс на посаду директора Львівської галереї мистецтв

12:35 19 липня 2016 р.

  • 0


Фото: prostir.museum

Конкурсний добір закінчується не пізніше 15 вересня 2016 року

«Міністерство культури України, відповідно до Закону України «Про культуру», оголосило конкурс на заміщення посади генерального директора найбільшої і найскладнішої музейної установи України – Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького (далі – Галерея)  на вулиці Стефаника, 3 – повідомили в Міністерство культури, де також розповіли подробиці:

«Документи на участь у конкурсі приймаються з 15 липня до 13 серпня 2016 року. Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами та презентації запропонованих проектів програм розвитку Галереї на один і п’ять років.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які: визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена; мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькими особами або членом сім’ї керівників Органу управління. 

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчують особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: Київ, 01601, вулиця Франка, 19, відповідальна особа – Юлія Ігорівна Пиндиківська, контактний телефон: (044) 280-63-22, електронна адреса: museum.department@gmail.com з позначкою «документи на конкурс «Галерея». Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат. Конкурсний добір починається 15 липня 2016 року та закінчується не пізніше 15 вересня 2016 року

Кваліфікаційні вимоги для участі у конкурсі: вища освіта; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння державною мовою; досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років; здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Галереї, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури – за посиланням http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245113604&cat_id=244950183».

Про це повідомили на сайті Мінкультури.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура