Офіцери й курсанти передали у Львові подарунки сиротам

17:00 19 грудня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного привітали вихованців дитячих будинків з нагоди Дня свята Святого Миколая.

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, у вищому військовому навчальному закладі. У ньому також конкретизували, що офіцери й курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного традиційно завітали до вихованців Комунального будинку дитини №1 у Львові, який розташований поруч із військовим навчальним закладом.

Натомість діти заздалегідь підготувалися до візиту гостей у військових одностроях – танцювали, розповідали вірші та співали новорічні пісні. А за свої старання вони отримали солодкі подарунки від святого Миколая та військовослужбовців академії. 

Курсанти та їхні командири, зокрема – начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, принесли малечі солодкі подарунки й необхідні для побуту дітей речі.

Майбутні офіцери також організували справжнє свято й для вихованців Львівського дитячого будинку № 1 для дітей-сиріт на вулиці Таджицькій. Окрім солодких подарунків, військовослужбовці принесли дітям гарний настрій — курсанти та офіцери заздалегідь потурбувались про дітей та влаштували для малечі повноцінну концертну програму.

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу