Одеська влада «кинула» німецьких інвесторів, – відеоміст Львів-Одеса

17:34 20 травня 2015 р.

Про це 20 травня, у Львівському прес-клубі, під час відеомосту між Львовом і Одесою на тему: «Кому належать історичні центри Львова та Одеси – місцевій владі чи центральній?» заявив учасник руху «Громадський протест» Сергій Дібров.

За його словами, в Одесі була колись німецька кірха, яку 9 травня 1975 року спалили. Багато років ці руїни стояли. Аж поки німецька громада не запропонувала відновити. Вони домовилися з міською владою, що це буде спільний проект, частина фінансування буде з боку німецького боку, а частина – з боку міської влади.
- Закінчилося все, як завжди: кинули німецьких партнерів. Вони, звісно, довели ці роботи до кінця. Але у них були дуже серйозні проблеми, в тому числі і фінансові. А для міської влади все минулося безкарно, - каже він.

За його словами, більшість грошей йде не за прямим призначенням.
- Вартість будівництва може зростати у шість разів, - каже громадський діяч.

Натомість начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець каже, що у Львові зі співпрацею з іноземними інвесторами - все чудово.
- Муніципальний розвиток відновлення старої частини міста Львова фінансується німецьким урядом, німецьким міністерством економіки.  Вибирали з Чернівців, Одеси та Львова. І представники інвестора їздили в міста, вели переговори. І потім сказали, що вибрали Львів, тому що місцева влада була найбільше готова до такої допомоги, - каже вона.

За її словами, зараз інвестори знов приглядаються до Одеси.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу