О 21:40 у «Фольк-music» співатимуть львів’яни (програма)

20:44 20 грудня 2013 р.


Фото: 1tv.com.ua

Зокрема на Першому Національному телеканалі виступатимуть сьогодні «Берегиня», Єва, «Хлібодар» «Витівки», Марта Шпак, «Плай», «Надвечір’я» «Передзвін», «Любисток», «Джерело» та Ірина Федишин.

Розпочнеться випуск музичної програми усіх поколінь із виступу ансамблю «Берегиня» та Єви, які виконають композицію «Грушечка». А хор «Хлібодар» та гурт «Витівки» заспівають пісню «Козак з походу».

Композиція «Висить ябко» прозвучить у виконанні Марти Шпак і ансамблю «Плай». Своєю чергою, яскравим виконанням пісні «Файдулі» глядачів Першого Національного телеканалц потішать ансамбль «Надвечір’я» і Віктор Павлік.

Чудова композиція «Там, у Львові» пролунає у виконанні ансамблю «Передзвін», а ансамблі «Любисток» та «Джерело» заспівають пісні «А ти гадаш ми, Андрійку» та «Ой, ви, музики». Натомість завершить вечір української музики Ірина Федишин із піснею «Чорні очка».

Про це повідомляє сьогодні, 20 грудня, прес-служба Першого Національного телеканалу.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу