Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

13:43 25 вересня 2021 р.

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Учора, 24 вересня, на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на створення Львівською національною галереєю мистецтв імені Б. Г. Возницького сучасного мультифункціонального мистецького простору шляхом нового будівництва на вул. В. Стефаника, 3 у м. Львові».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Мова про спорудження фондосховища. На це є великий запит у галереї мистецтв. Це буде класичне приміщення, як у європейських музеях. У іншій частині – пропонується перекрити двір від дощу та опадів і створити там простір для встановлення скульптур. Візуально це буде виглядати як дуже сучасний і стриманий простір, який буде мати весь функціонал, як у подібних галереях сьогодні», - пояснив начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев.

«Це справді дуже важливий проєкт, вартує його підтримати», - зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Відтак, йдеться про нове будівництво на вул. В. Стефаника, 3, замовником якого є Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького. Містобудівні умови та обмеження передбачають такі параметри:

    гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – 17,50 м від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивних елементів будівлі;
    максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 98,15 %;
    мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд:
    0,00 м до існуючої забудови з південно-західної сторони (блокування до будівлі Палацу Ізабели Дідушицької, пам’ятки архітектури (охоронний № 5353-Лв);
    0,00 м до існуючої забудови з північно-західної сторони (блокування до будівлі Палацу Ізабели Дідушицької, пам’ятки архітектури (охоронний № 5353-Лв).


Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу