Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

13:43 25 вересня 2021 р.

Фото до новини

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.


Відео: ЛМР

Учора, 24 вересня, на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на створення Львівською національною галереєю мистецтв імені Б. Г. Возницького сучасного мультифункціонального мистецького простору шляхом нового будівництва на вул. В. Стефаника, 3 у м. Львові».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Мова про спорудження фондосховища. На це є великий запит у галереї мистецтв. Це буде класичне приміщення, як у європейських музеях. У іншій частині – пропонується перекрити двір від дощу та опадів і створити там простір для встановлення скульптур. Візуально це буде виглядати як дуже сучасний і стриманий простір, який буде мати весь функціонал, як у подібних галереях сьогодні», - пояснив начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев.

«Це справді дуже важливий проєкт, вартує його підтримати», - зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Відтак, йдеться про нове будівництво на вул. В. Стефаника, 3, замовником якого є Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького. Містобудівні умови та обмеження передбачають такі параметри:

    гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – 17,50 м від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивних елементів будівлі;
    максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 98,15 %;
    мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд:
    0,00 м до існуючої забудови з південно-західної сторони (блокування до будівлі Палацу Ізабели Дідушицької, пам’ятки архітектури (охоронний № 5353-Лв);
    0,00 м до існуючої забудови з північно-західної сторони (блокування до будівлі Палацу Ізабели Дідушицької, пам’ятки архітектури (охоронний № 5353-Лв).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини