Незрячі львів’яни гастролюють у Кропивницькому

13:45 3 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: galinfo.com.ua

Учасники проекту «Відчинилося життя» виступатимуть у Кропивницькому.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: Гастролі триватимуть до 5 жовтня. Концертна група незрячих львів’ян різного віку та оркестр Національного театру імені Марії Заньковецької, в супроводі якого вони виступають, дадуть два концерти у Полтавському міському будинку культури та Кропивницькому академічному музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького.

Керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Оксана Потимко поінформувала: «Концерт у Полтаві вже відбувся, як завжди, при повній глядацькій залі, викликавши шалене захоплення публіки і овації та симпатію глядачів. А сьогодні концерт «Відчинилося життя» вперше презентуватиметься у Кропивницькому».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура