Народна Самооборона Львівщини повезла українським бійцям на передову 20-тонну «пасхальну фуру» (відео)

12:28 5 квітня 2015 р.


Фото: tsn.ua

Фронтовики отримають з найбільшого міста на заході нашої країни понад тисячу пасок, більш як півтонни шинок та ковбас, стільки ж домашніх вареників та голубців, а ще писанки та обереги.

20-тонна фура з пасхальними подарунками рушила на передову зі Львова. Самооборона Львівщини повезла бійцям АТО понад тисячу пасок, більш як півтонни шинок та ковбас, стільки ж домашніх вареників та голубців, а ще писанки та обереги.

Усе це перед відправленням священик окропив свяченою водою. Подбали про святковий настрій наших солдатів на сході України господині з усієї області.

Долучились і підприємці, які привозили паски та м'ясо. Окрім їжі, на передову доправлять три джипи для бійців спецзагонів та запчастини до автомобілів.

Від початку АТО це вже 13-та гуманітарна поїздка львівської самооборони на Донбас. Керівник Самооборони Львівщини Валерій Веремчук розповів також: «Я переконаний, що це буде не тільки підтримкою такою на столах, але хлопці будуть відчувати десь наші загальні святкування, які відбудуються за тиждень Великодня».

Про це повідомили сьогодні, 5 квітня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

15:44 18 травня 2021 р.

Найкращих працівників музейних закладів Львова преміювали

У Львові відбулося святкування Міжнародного дня музеїв, у рамках якого провели церемонію вручення премій і подяк переможцям Програми відзначення працівників музейних закладів Львова.

Рубрика: Культура

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу