На вибори мають безпосередній вплив вчителі, священики та бібліотекарі,- видавці

20:09 5 березня 2019 р.

Українці, які читають книги, підтримують чинне керівництво країни. А хто не читає, той підтримує маргіналів, які в житті нічого не зробили та зведуть країну нанівець.

Про це сьогодні, 5 березня, під час прес-конференції на тему: «Українська книга як один з аспектів ведення інформаційної війни», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив Юрій Николишин, письменник, директор видавництва «Апріорі».

Натомість доцент кафедри української преси Львівського національного університету ім.І.Франка, кандидат політичних наук, директор видавництва «ПАІС» Ігор Паславський вважає, що між книгою та виборами прямого зв’язку немає. 

- Книга – це боротьба за розум та серця громадян країни. Очевидно, що книга стимулює до думання. А людина, яка думає, може проаналізувати, які є заслуги в першого з найрейтинговіших кандидатів, які прорахунки в другого і що за «кіндер-сюрприз» - третій кандидат, - вважає він. 

Видавці переконані, шо на вибори мають безпосередній вплив вчителі, священики та бібліотекарі. Тобто ті, хто не тільки сам читає, але й рекомендує іншим прочитати ту чи іншу книжку. 

- Коли в 2014 році почали аналізувати звідкіля взявся той «русскій мір», то з’ясували цікавий факт: у містах, які залишилися на непідконтрольній території, найбільшими реципієнтами ідеї «русскаго міра» були працівники бібліотек. Чого начиталися – так і думають, - сказав кандидат філософських наук, завідувач Центру українських військових традицій та патріотичного виховання, директор видавництва «Астролябія», головний редактор Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя» Олег Фешовець.

За його словами, ті, хто читають та пишуть повинні наводити лад у свідомості людей, які не бажають чи не вміють думати. Разом з тим в Україні з’явилося багато людей, які пишуть прекрасні твори українською, які перекладають на українську світові бестселери та українські твори – на мови світу.

- Але вони з’явилися завдяки війні. То що, ми повинні мудрішати тільки завдяки таким загрозам? – риторично запитав видавець. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу