На Військовому храмі у Львові встановлено головний купол

14:40 13 жовтня 2016 р.


Фото: зі сторінки отця Степана Суса в інтернет-мережі «Facebook»

Освятити церкву Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа на вулиці Батуринській планують наприкінці 2016 року.

У середу, 12 жовтня, з Божою поміччю та підтримкою добрих рук на Військовому (Афганському) храмі Львова встановлено головний купол. Про це повідомив настоятель Гарнізонного храму Львова, отець Степа Сус, який також розповів, що Військовий (Афганський) храм Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа споруджують на вулиці Батуринській, 1  у Львові спільними зусиллями воїнів Львівської міської організації ветеранів Афганістану, учасників АТО та інших локальних військ та капеланів Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Відкриття та освячення цього храму планують наприкінці 2016 року.

Священик написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував світлини й відео з місця події.

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу