На шоколадному ярмарку у Львові збирають кошти сім'ям учасників бойових дій (відео)

19:28 7 березня 2015 р.


Фото: «5 канал»

У шоколадному ярмарку у Львові беруть участь більше 30 підприємців, які використали для приготування смаколиків понад п'ять тонн шоколаду.

«Свято шоколаду сьогодні відзначали у Львові», – повідомили сьогодні, 7 березня, телевізійний «5 канал», конкретизуючи при цьому:

«Вже вісім років поспіль кондитери збираються у палаці мистецтв та готують солодощі для жителів та гостей міста. Там показали, зокрема, трюфель вагою у 30 кг та величезну коробку шоколаду. Для приготування смаколиків знадобилося понад п'ять тонн шоколаду.

У ярмарку брали участь більш як 30 підприємців. Вони пропонували відвідувачам марципанові торти, карамельні цукерки та італійське морозиво.

Усі кошти, виручені під час ярмарку, підуть на допомогу сім'ям військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій».

Як інформував «ЩЛ», 6-8 березня в Палаці мистецтв на вулиці Коперніка у Львові – VIII «Національне Свято Шоколаду».


Відео: «5 канал»

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу