На сесії ЛМР затвердили Програму розвитку кінематографії у Львові на 2015-2017 роки

13:28 24 квітня 2015 р.


Фото: espreso.tv

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»: «На засіданні сесії ЛМР затверджено Програму розвитку кінематографу у Львові на 2015-2017 роки, метою якої є розвиток кінематографу, формування реноме Львова як привабливого міста для створення відеопродукції, а також поліпшення якості кінообслуговування населення, збільшення кількості відвідувачів кінотеатрів, кіноклубів та любителів кіно».

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»: 

«На засіданні сесії Львівської міської ради було затверджено Програму розвитку кінематографу у м. Львові на 2015-2017 роки, метою якої є розвиток кінематографу, формування реноме Львова як привабливого міста для створення відеопродукції, а також поліпшення якості кінообслуговування населення, збільшення кількості відвідувачів кінотеатрів, кіноклубів та любителів кіно. Зокрема, завданнями Програми будуть:

Реформування існуючих комунальних кінотеатрів способом розширення сфери їхньої діяльності та покращення їхньої матеріально-технічної бази.

Сприяння налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для львівських аматорів та професіоналів кіно.

Каталогізація місць для зйомок у Львові.

Впровадження механізму консультаційного супроводу процесу кінозйомок.

Створення майданчиків для показу некомерційного авторського і, передусім, українського кіно.

Сприяння створенню майданчиків для зйомок кіно – професійних студій та павільйонів.

Сприяння створенню нових та підтримка існуючих кіностудій у Львові

«Програма розвитку кінематографії у Львові на 2015-2017 роки створена з метою розвитку сфери креативних індустрій міста, що сприятиме формуванню людського та інфраструктурного капіталу Львова. Головною передумовою для створення програми є те, що завдяки своїй винятковій архітектурі та сучасному звучанню міського простору Львів є безумовно привабливим для зйомок художніх та документальних фільмів, серіалів, комерційного відео тощо.

У цьому контексті важливо зробити алгоритм зйомок прозорим, налагодженим та доступним, а також забезпечити якісне надання консультаційних послуг з питань кіно, що служитиме заохоченням для продюсерських компаній та незалежних режисерів, сприятиме налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для місцевих аматорів та професіоналів, формуватиме позитивний імідж Львова як міста, сприятливого для зйомок, та, в підсумку, призведе до зростання доходів міського бюджету», – пояснили в управлінні культури ЛМР».

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу