На сесії ЛМР затвердили Програму розвитку кінематографії у Львові на 2015-2017 роки

13:28 24 квітня 2015 р.


Фото: espreso.tv

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»: «На засіданні сесії ЛМР затверджено Програму розвитку кінематографу у Львові на 2015-2017 роки, метою якої є розвиток кінематографу, формування реноме Львова як привабливого міста для створення відеопродукції, а також поліпшення якості кінообслуговування населення, збільшення кількості відвідувачів кінотеатрів, кіноклубів та любителів кіно».

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»: 

«На засіданні сесії Львівської міської ради було затверджено Програму розвитку кінематографу у м. Львові на 2015-2017 роки, метою якої є розвиток кінематографу, формування реноме Львова як привабливого міста для створення відеопродукції, а також поліпшення якості кінообслуговування населення, збільшення кількості відвідувачів кінотеатрів, кіноклубів та любителів кіно. Зокрема, завданнями Програми будуть:

Реформування існуючих комунальних кінотеатрів способом розширення сфери їхньої діяльності та покращення їхньої матеріально-технічної бази.

Сприяння налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для львівських аматорів та професіоналів кіно.

Каталогізація місць для зйомок у Львові.

Впровадження механізму консультаційного супроводу процесу кінозйомок.

Створення майданчиків для показу некомерційного авторського і, передусім, українського кіно.

Сприяння створенню майданчиків для зйомок кіно – професійних студій та павільйонів.

Сприяння створенню нових та підтримка існуючих кіностудій у Львові

«Програма розвитку кінематографії у Львові на 2015-2017 роки створена з метою розвитку сфери креативних індустрій міста, що сприятиме формуванню людського та інфраструктурного капіталу Львова. Головною передумовою для створення програми є те, що завдяки своїй винятковій архітектурі та сучасному звучанню міського простору Львів є безумовно привабливим для зйомок художніх та документальних фільмів, серіалів, комерційного відео тощо.

У цьому контексті важливо зробити алгоритм зйомок прозорим, налагодженим та доступним, а також забезпечити якісне надання консультаційних послуг з питань кіно, що служитиме заохоченням для продюсерських компаній та незалежних режисерів, сприятиме налагодженню кіновиробничої інфраструктури та практичної освіти для місцевих аматорів та професіоналів, формуватиме позитивний імідж Львова як міста, сприятливого для зйомок, та, в підсумку, призведе до зростання доходів міського бюджету», – пояснили в управлінні культури ЛМР».

dailylviv.com

До теми

18:06 6 травня 2021 р.

20 реліквій XII-XV ст., які колекціонери подарували храму Петра і Павла, демонструють у Львові

Сьогодні, у День міста, в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрили виставку християнських реліквій XII-XV століття «Ars sacra: Подорож у середньовіччя». Це близько 20 унікальних натільних реліквій, які львівські колекціонери подарували храму. Виставку зможуть оглянути всі охочі.

Рубрика: Культура

15:07 6 травня 2021 р.

Відкриття століття: у Львові вперше прозвучать мініопери Довбуш і Біла циганка (відео)

У червні у Львівському органному залі уперше прозвучать дві опери забутого на століття композитора і священника Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка”.

Рубрика: Культура

10:26 6 травня 2021 р.

Сьогодні на площу Ринок повернеться 1300 рік (відео)

6 травня Львів відзначає 765-ту річницю з дня заснування міста. Відтак о 13.00 год. біля головного входу до міської Ратуші відбудеться оновлена урочиста церемонія з нагоди Дня міста Львова.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу