На обласні премії в галузі культури на Львівщині претендують 24 кандидати

15:30 9 грудня 2016 р.

У 2016 році введено окрему номінацію – «Збереження культурної спадщини» імені Бориса Возницького».

У четвер, 8 грудня, у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося засідання журі з визначення обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2016 році. Цьогоріч на здобуття премії представлено 24 подання.

Журі, зокрема, розглянуло найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. У 2016 році введено окрему номінацію – «Збереження культурної спадщини» імені Бориса Возницького».

До складу журі відтепер, окрім представників творчих спілок та митців Львівщини, увійшли викладачі із Львівської національної академії мистецтв (Володимир Одрехівський, Роман Яців, Богдан Пікулицький); гуманітарних факультетів Львівського національного університету ім. І.Франка (Богдан Тихолоз, Святослав Пилипчук); Української академії друкарства (Володимир Стасенко) та Національного лісотехнічного університету (Володимир Прусак).

Переможців премії визначать напередодні Нового року. Перелік подань можна переглянути на сайті Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомили сьогодні, 9 грудня, в її прес-службі.

dailylviv.com

До теми

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу