На «Міс Львів-2019» – 14 претенденток

17:52 11 квітня 2019 р.

Фото до новини

16 квітня у Львівській опері обиратимуть найгарнішу дівчину Львова. Цього року на корону красуні претендують 14 львів’янок.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні,11 квітня, під час прес-конференції з нагоди проведення конкурсу «Міс Львів-2019» та представлення всіх учасниць, що відбулося у Львівському прес-клубі, повідомила власниця конкурсу «Міс Львів» Валерія Никифорець.  

За її словами, цього року до конкурсу зголосилися майже одна тисяча львівських красунь.

- Конкурс – відкритий. Незаміжні дівчата віком від 16 до 24 років заповнюють анкети на сайті «Міс Львів» або «Міс Україна». Ми ці анкети переглядаємо і запрошуємо дівчат на кастинг. Таких виявилося близько 200. З них обрали майже тридцять. І цих дівчат ми запросили вже на репетиції і вже там ближче придивлялися до них, - сказала Валерія Никифорець.  

Власниця конкурсу «Міс Львів» зауважила, що до учасниць конкурсу ставлять вимоги – бути не тільки гарною, але й мати певну життєву позицію, бути ерудованою та розуміти, для чого їй цей титул та як його можна використати для України. 

За її словами, дівчина, яка переможе цього року, представлятиме Львів на конкурсі «Міс Україна». 

- Крім основного титулу, дівчата змагатимуться й за інші титули. Це – Перша і Друга віце-міс, «Міс глядацьких симпатій», «Міс дружба» та «Міс добре серце», - говоритьсказала Валерія Никифорець.

«Міс глядацьких симпатій» оберуть он-лайн. Для цього на сайті https://www.032.ua/photo/5510 треба обрати фото дівчини, яка  найбільше сподобалася та проголосувати за неї. Голоси приймають до 18.00 15 квітня. 

А найліпшу подругу фіналістки конкурсу будуть обирати між собою.

- Наш конкурс уже давно перестав бути просто конкурсом краси, а став платформою, де дівчата реалізовують свої ініціативи. Щороку результати наших соціальних проектів ми показуємо зі сцени оперного, - наголосила власниця конкурсу «Міс Львів».

«Міс Львів-2018» та «Перша віце-міс Україна-Всесвіт» Наталія Болюх розповіла, що рік, упродовж якого вона носила корону красуні, став найнасиченішим та найяскравішим у її житті. 

- Я навчилася багато чого нового в різних сферах. Цього року я отримувала багато запрошень до участі в соціальних проектах, - каже вона. 

За словами Валерії Никифорець, корону, яка прикрашає голову «Міс Львова», торік виготовили українські ювеліри.

- Її виготовили з дорогоцінних металів та прикрасили дорогоцінними каміннями. Ця корона – гордість нашого комітету та нашого міста. Тому що не кожне місто може похвалитися такою короною. Ми запозичили цей досвід у конкурсів «Міс Світу», «Міс Всесвіт» та «Міс Україна», де цінні ювелірні корони переходять від попередньої переможниці до наступної, - повідомила Валерія Никифорець. 

Вона також нагадала, що цього року конкурсу виповнюється десять років. І з цієї нагоди на сцену вийдуть всі десять володарок титулу «Міс Львів.

- Також виступлять «Антитіла», «Мама Ріка», Артем Пивоваров та «Рекенвальд». Усе дійство транслюватимуть он-лайн, -  сзазала власниця конкурсу «Міс Львів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини