На Майдані – Різвяний дзвін єдності (два відеосюжети)

17:02 7 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/NZMaidan/posts/618430561527936

Він повністю охопив центральну площу столиці.

Бо лунав не тільки з великої сцени Майдану Незалежності, де встановили дзвіницю, – сотні людей прийшли туди з власними дзвіночками. Таким чином Євромайдан підтримав Різдвяний дзвін у храмах столиці.

Сьогодні на великій сцені Майдану Незалежності також виступають вертепи й співають колядки. А всі Різдвяні побажання, які лунають із неї, – з революційним присмаком. Про це повідомляє сьогодні, 7 січня, «Телеканал новин «24».

«Щоденний Львів» інформував про те, що відбувалося напередодні на головній площі країни, в публікаціях «На Майдані – Святвечір (трансляції, відеосюжети)» та «Україні побажали царя Ірода прогнати», натомість про сьогоднішні події на ній – публікаціях «На Майдані – Різдво (трансляції, відеосюжети)» і «На Майдані святкують більше 10 тисяч людей».

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу