На Майдані – Різвяний дзвін єдності (два відеосюжети)

17:02 7 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/NZMaidan/posts/618430561527936

Він повністю охопив центральну площу столиці.

Бо лунав не тільки з великої сцени Майдану Незалежності, де встановили дзвіницю, – сотні людей прийшли туди з власними дзвіночками. Таким чином Євромайдан підтримав Різдвяний дзвін у храмах столиці.

Сьогодні на великій сцені Майдану Незалежності також виступають вертепи й співають колядки. А всі Різдвяні побажання, які лунають із неї, – з революційним присмаком. Про це повідомляє сьогодні, 7 січня, «Телеканал новин «24».

«Щоденний Львів» інформував про те, що відбувалося напередодні на головній площі країни, в публікаціях «На Майдані – Святвечір (трансляції, відеосюжети)» та «Україні побажали царя Ірода прогнати», натомість про сьогоднішні події на ній – публікаціях «На Майдані – Різдво (трансляції, відеосюжети)» і «На Майдані святкують більше 10 тисяч людей».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу