На Львівщині з’явився новий напрямок сімейного відпочинку

11:45 13 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Управління туризму та курортів Львівської ОДА рекомендує новий напрямок відпочинку у Львівській області – Гологори.

Про це повідомили у вівторок, 13 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Це мальовничий регіон низькогірського пасма в Перемишлянському та Золочівському районах Львівської області. Усупереч своїй назві, Гологори досить заліснені. Терени низькогір’я входять до Національного природнього парку «Північне Поділля» та «Романівського ландшафтного заказника», які славляться своїми пам’ятками природи: «Лиса Гора», «Гора Вапнярка», «Ліс під Трудовачем».

«Через свою рельєфну унікальність, в давнину регіон вдало сприяв в превентивній обороні Львова. Тут були збудовані замки в Свіржі, Золочеві, Поморянах», – поінформували також в облдержадміністрації.

Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака зазначила: «Ми знаємо, що сьогодні потрібні нові напрямки для відкриття та подорожі зі сім’єю. Для дітей має бути і пізнавально, і смачно, і інтерактивно, і захоплююче. Підхоплюйте ідею нового сімейного маршруту від управління туризму та курортів ЛОДА та агентства подорожей до унікальних місць «Explorer Life».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу