На Львівщині визначилися переможці конкурсів проектів ГО й творчих спілок | Новини Львова

На Львівщині визначилися переможці конкурсів проектів ГО й творчих спілок

12:15 21 травня 2019 р.

  • 0


Фото: скріншот фрагменту ілюстрації на сайті Львівської ОДА

48 проектів стали переможцями конкурсів серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини, на реалізацію яким нададуть фінансову підтримку з обласного бюджету.

Про це повідомили у вівторок, 21 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Цьогоріч , на конкурси в департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА надійшла рекордна кількість заяв – понад 200. А 190 із яких взяли участь у відкритому публічному захисті».

«Цьогоріч фінансування збільшено, загальна сума у 2019 році на підтримку конкурсних пропозицій становить 800 000 гривень. На реалізацію мистецьких проектів серед ГО передбачено 400 000 гривень, проектів творчих спілок – 100 000 гривень, національних товариств – 300 000 гривень. За підсумками оцінювання конкурсних пропозицій, на засіданні конкурсної комісії, було затверджено перелік переможців», – поінформували також в облдержадміністрації також опублікували перелік переможців конкурсу проектів громадських організацій і творчих спілок.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:50 27 липня 2020 р.

Сколівщина, Стрийщина і Бущина на два місяці стануть знімальними майданчиками (відео)

На Львівщині розпочинають знімання історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Рубрика: Культура