На Львівщині визначили кращі народні доми, бібліотеки й творчі колективи

14:42 27 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За результатами конкурсу народні доми та бібліотеки матимуть фінансовий ресурс на технічне забезпечення, а колективи – на пошиття сценічних костюмів.

«У Львівській обласній державній адміністрації завершився конкурс: визначили кращі народні доми, бібліотеки, творчі колективи», – повідомили сьогодні, 27 травня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«У четвер, 26 травня, у департаменті культури, національностей та релігій Львівської ОДА відбувся конкурс на кращі народні доми, бібліотеки та колективи художньої самодіяльності області. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

«За результатами конкурсу народні доми та бібліотеки матимуть фінансовий ресурс на технічне забезпечення, а колективи – на пошиття сценічних костюмів», – зазначила Христина Береговська. За її словами, на конкурс від народних домів подано 130 заявок. Майже всім народним домам для інтерактивної роботи потрібні ноутбуки та проектори, є велика потреба у звуковій музичній апаратурі. Підтримано 75 заявок.

Від бібліотек області є 117 пропозицій на придбання техніки для впровадження в практику нових творчих підходів. Переможцями стали 22 бібліотеки.

Також надійшла 71 заявка від колективів художньої самодіяльності  на пошиття сценічних костюмів. У результаті 25 кращих колективів матимуть можливість доповнити свій сценічний образ новими елементами одягу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини