На Львівщині виступатимуть артисти з Луганщини

16:20 13 жовтня 2016 р.


Фото: paralel-media.com.ua

Концерти гостей зі сходу України відбудуться в Червонограді й Бродах.

14 та жовтня на Львівщині відбудуться у межах культурного обміну між областями концерти молодого колективу Луганської обласної філармонії – ансамблю пісні і танцю «Радани». Цей  колектив презентуватиме програму «З Батьківщиною в серці», яка складається з народних пісень, танців та творів сучасних молодих композиторів.

Також свою майстерність продемонструють артисти інструментального оркестру ансамблю. Зокрема, 14 жовтня о 17:00 луганські артисти виступлять у Народному домі Червонограда, а 15 жовтня о 15:00 відбудеться їх концерт у Народному домі міста Броди.

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу