На Львівщині відбувся «Книгофест»

12:42 18 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На книжковому фестивалі у Жовкві презентували нові видавництва та авторів.

«Цими вихідними у Жовкві відбувся книжковий фестиваль «Книгофест», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації., де також розповіли подробиці:

«У рамках заходу читачам та поціновувачам книги презентували нові видавництва та авторів. Відбулися також й вікторини, книголотереї та художні читання. 

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська зазначила. «Завдання «Книгофесту у Жовкві» – сприяти розвитку українського літературного середовища та книжкового ринку. У центрі уваги фестивалю – культурна модернізація, самоосвіта і популяризація читання».

У рамках заходу також провели конкурс читацьких вподобань «Краща книга Книгофесту» та виставку-ярмарок української книги, а всіх охочих частували козацьким кулішем. Варто зазначити, що окрім читачів, учасниками «Книгофесту» стали визначні українські діячі. Серед них – поет, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Ігор Калинець, директор Львівського Національного літературно-меморіального музею Івана Франка, член Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, заслужений працівник культури України Роман Горак, поет, доктор історичних наук, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України Петро Шкраб'юк, народний артист України, актор Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Святослав Максимчук».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу