На Львівщині створять ілюстрований каталог сакральних пам’яток

16:10 23 листопада 2016 р.

До укладання каталогу «Сакральна архітектура Львівщини: історія і сьогодення» залучать провідних спеціалістів, істориків та краєзнавців

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 23 листопада, що її департамент культури, національностей у релігій ініціює створення ілюстрованого каталогу усіх сакральних споруд Львівщини. Про це розповіла на прес-конференції директор департаменту Христина Береговська, яка запевнила:  «Проект «Сакральна архітектура Львівщини: історія і сьогодення» – це одне з наших пріоритетних завдань на наступний рік».

За словами чиновника, в ілюстрованому каталозі сакральних пам’яток добірці будуть зображені релігійних споруд та довідки про них, а до його До укладання каталогу планують залучити провідних спеціалістів, істориків та краєзнавців». Для того, щоб зібрати необхідну інформацію, департамент скерує спеціальну анкету до працівників народних домів, бібліотекарів, краєзнавців та священнослужителів Львівщини.

Христина Береговська зазначила: «Вони повинні заповнити анкету інформацією та фотографіями тієї чи іншої сакральної споруди в своєму населеному пункті. Опісля, до архітектурних пам’яток виїжджатимуть професійні фотографи, які створять ілюстративну частину каталогу».

За словами директора департаменту, на 2017-й рік запланована реалізація ще п’ятьох обласних програм – підтримки народних домів, бібліотечних фондів, мистецьких шкіл та музейної діяльності, а також підтримки культури загалом. У планах також – підтримка національно-культурних товариств та проведення конкурсу мистецький проектів для громадських організацій.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини