На Львівщині розпочався фестиваль «Медова забава»

09:12 12 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

11 серпня в у селі Ганачівка в Перемишлянському районі стартував фестиваль «Медова забава».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Метою фестивалю «Медова забава» є популяризація медової продукції та сприяння розвитку локальних пасік. В межах фестивалю відбувається великий ярмарок продукції бджільництва, дегустація меду та медопродуктів, конкурси, розваги для дітей та дорослих, виступи найкращих колективів Перемишлянського району, майстер-класи та забави».

«Завітала на фестиваль і заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. Зокрема, під час зустрічі із господарем гостинного двору «На білому потоці» та ініціатором фестивалю паном Степаном заступник голови подякувала пасічнику за працю і зазначила, що саме завдяки традиції бджільництва, яку пасічники Львівщини плекають і розвивають, область та Україна в цілому є лідером із виробництва меду в Європі, та одним із лідерів у світі. Завершиться «Медова забава» 12 серпня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації

dailylviv.com

До теми

15:44 18 травня 2021 р.

Найкращих працівників музейних закладів Львова преміювали

У Львові відбулося святкування Міжнародного дня музеїв, у рамках якого провели церемонію вручення премій і подяк переможцям Програми відзначення працівників музейних закладів Львова.

Рубрика: Культура

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу