На Львівщині розпочалися «Ремінісценції.UA»

11:00 15 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У День Захисника України в Народному домі селища Дашава в Стрийському районі стартував проект «РемінісценціїUA. Історія правди».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Проект відбуватиметься на території області впродовж двох місяців. Мистецьку програму презентують українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко,  а також балет «Життя». Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії  України.

«Мета  проекту – реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо. Проект відбуватиметься  впродовж жовтня-листопада та побуває в різних містах Львівської області. Відтак, уже 15 жовтня, о 16.00 мультимедійне дійство «Ремінісценції.UA» презентуватимуть у Червонограді», – поінформували також в облдержадміністрації.

«За словами автора проекту Народної артистки України Ірини Мазур, «Ремінісценції.UA» – це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій – про війну, страх, репресії, смерть, але водночас – про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну». Концепція проекту – «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу