На Львівщині презентували фільм «Позивний «Бандерас»

17:00 22 листопада 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У містечку «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулася презентація художньої кінострічки «Позивний «Бандерас», яка основана на реальних подіях, що впродовж майже п’яти років відбуваються на сході України.

Присутнім у залі українським воїнам та їхнім іноземним колегам члени знімальної групи розповіли про етапи створення стрічки та долі прототипів головних героїв. Після перегляду фільму начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, щиро подякував гостям за роботу та піднесення іміджу Захисника Вітчизни і нагородив сценаристів Сергія Дзюбу та Артема Кірсанова, а також виконавчого директора Валерію Борщевську відзнакою «Петро Сагайдачний».

«Надзвичайні враження: цікавий, динамічний сюжет, гарна операторська робота, прекрасна гра акторів зробили свою справу – фільм посів гідне місце серед творів, які розкривають надзвичайно актуальну та чутливу для нашого суспільства тему боротьби за свободу й цілісність держави, – поділився своїми враженнями після перегляду начальник Національної академії генерал-лейтенант Павло Ткачук. – «Позивний «Бандерас» – ще один потужний крок у розвитку національно-патріотичного кіно України.

21 листопада фільм презентували для вихованців Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та їх командирів у клубі навчального закладу. Про це повідомили в четвер, 22 листопада, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу