На Львівщині оголосили конкурс книговидавців

13:10 14 березня 2019 р.


Фото: newday.kherson.ua

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА відповідно до «Положення про проведення обласного мистецького конкурсу «Кращі книги Львівщини», оголосив конкурс на підтримку вітчизняного книговидання у Львівській області.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли: «Конкурс має на меті популяризацію та рекламну підтримку україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини. Початком конкурсу вважається 14 березня 2019 року».

«Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється впродовж 30 календарних днів», – поінформували також облдержадміністрації.

«Для участі у конкурсі заявники подають за адресою «79008, Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №402, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації» такі документи – заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік; реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до «Положення…»);установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції;інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір); детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції; заповнена онлайн форма, що міститься за посиланням; один примірник видання, яке пропонується до участі в «Програмі…», – повідомили також облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу