На Львівщині оголосили конкурс книговидавців

13:10 14 березня 2019 р.

  • 0
  • 549


Фото: newday.kherson.ua

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА відповідно до «Положення про проведення обласного мистецького конкурсу «Кращі книги Львівщини», оголосив конкурс на підтримку вітчизняного книговидання у Львівській області.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли: «Конкурс має на меті популяризацію та рекламну підтримку україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини. Початком конкурсу вважається 14 березня 2019 року».

«Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється впродовж 30 календарних днів», – поінформували також облдержадміністрації.

«Для участі у конкурсі заявники подають за адресою «79008, Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №402, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації» такі документи – заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік; реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до «Положення…»);установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції;інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір); детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції; заповнена онлайн форма, що міститься за посиланням; один примірник видання, яке пропонується до участі в «Програмі…», – повідомили також облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 25 березня 2019 р.

У Львові проляже 31 березня Хресна дорога

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, вулицями Львова проляже Хресна дорога, присвячена Року Родини й блаженному Климентію Шептицькому.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 357

18:50 24 березня 2019 р.

Бандуристки Львівської філармонії отримали звання «Заслужений артист України»

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив у неділю, 24 березня, від імені Президента України відзнаки звання «Заслужений артист України» солістам Львівської національної філармонії – квартету бандуристок «Львів’янки».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 552

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу