На Львівщині оголосили конкурс книговидавців

13:10 14 березня 2019 р.

  • 0
  • 774


Фото: newday.kherson.ua

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА відповідно до «Положення про проведення обласного мистецького конкурсу «Кращі книги Львівщини», оголосив конкурс на підтримку вітчизняного книговидання у Львівській області.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли: «Конкурс має на меті популяризацію та рекламну підтримку україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини. Початком конкурсу вважається 14 березня 2019 року».

«Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється впродовж 30 календарних днів», – поінформували також облдержадміністрації.

«Для участі у конкурсі заявники подають за адресою «79008, Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №402, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації» такі документи – заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік; реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до «Положення…»);установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції;інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір); детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції; заповнена онлайн форма, що міститься за посиланням; один примірник видання, яке пропонується до участі в «Програмі…», – повідомили також облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:10 24 травня 2019 р.

Почесний патріарх ПЦУ не підписався під рішенням Синоду

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що Православна церква України й надалі керуватиметься священним писанням і статутом, прийнятим 15 грудня 2018 року на Об’єднавчому соборі.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 771

Останні новини

Держекоінспекція зобов’язала ліквідувати стихійне сміттєзвалище на Львівщині

У Львові розшукали крадія акумулятора

Повідомлення про замінування у Львові торгівельного центру виявилось неправдивим

Інститут мовознавства оприлюднив зміни в правописі

Прикордонники затримали на Львівщині чотирьох порушників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Форум Львів і майбутнє міста Лева

Рубрика: Економіка

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу