На Львівщині оголосили конкурс дитячої творчості

14:00 18 квітня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Перший етап щорічного конкурсу дитячої творчості «Бюджет країни – очима дитини» завершися 30 квітня.

Про це повідомили в четвер, 18 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, яким, станом на 1 січня року, що триває, виповнилося сім-одинадцять р і 12-15 років. Конкурс оголошено за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики – «Художні твори». «Мультиплікаційна анімація» і «Літературні твори».

«Приймаються тільки індивідуальні творчі роботи. Головне управління ДФС у Львівській області запрошує до участі в конкурсі всіх хлопців і дівчат, які мають власну творчу позицію щодо сумлінного виконання дорослими конституційного громадянського обов’язку зі сплати податків задля добробуту і розквіту України. За додатковою інформацією звертайтеся до територіальних відділень ДФС у Львівській області за місцем проживання», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу