На Львівщині оголосили конкурс друкованих ЗМІ

16:48 15 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголосив обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих ЗМІ «Четверта влада».

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіональної преси, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, підтримки свободи слова, створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку газет, надання додаткового фінансового стимулу для покращення роботи редакцій, створення змагальності та конкурентних умов для поліпшення якісного контенту місцевих друкованих засобів масової інформації, поліграфічного та дизайнерського оформлення видань. Переможцям конкурсу надається дотація з обласного бюджету».

«Початком конкурсу вважається 15 березня 2019 року. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту оголошення конкурсу. До участі в конкурсі допускаються редакції районних та міських друкованих засобів масової інформації Львівської області», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Конкурс проводиться за такими категоріями – краща місцева газета; найбільш резонансний соціально важливий цикл публікацій; кращий цикл журналістських розслідувань; кращий цикл публікацій, що показує приклади успішної роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування; кращий цикл публікацій з історико-патріотичної тематики. На конкурс можуть бути подані роботи, опубліковані в місцевих засобах масової інформації Львівської області за попередні шість місяців з дати оголошення конкурсу матеріалу з обов’язковим зазначенням на них дати опублікування», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу