На Львівщині молилися за мир в Україні солдати весняного призову й національні гвардійці

16:05 4 травня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.info

Військові душпастирі відслужили Святі Літургії для молодого поповненням Збройних сил та учасників українсько-американських навчаннях.

У неділю, 3 травня, військові капелани, о. Тарас Михальчук, о. Андрій Сіданич та бр. Юрій Балух, відвідали солдат весняного призову у 184-му навчальному центрі Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Військові душпастирі спільно із молодим поповненням Збройних сил України молились Божественну Літургію за мир в Україні та всіх військовослужбовців з родинами.

У часі молитви присутні мали змогу приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. По завершенні молитви, капелани провадили духовні бесіди з солдатами нового призову, подарували військовим іконки з молитвою, хрестики, молитовники військовослужбовця «Молися і служи», вервиці. 

Про це повідомили сьогодні, 4 травня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також інформують:

«У неділю, 3 травня 2015 року, військові капелани Львівської архиєпархії, о. Михайло Сукмановський, о. Тарас Михальчук та бр. Юрій Балух, молились Святу Літургію з бійцями Нацгвардії, які беруть участь в українсько-американських навчаннях. Солдати просили у Господа мира в Україні та добра для всього українського народу.

Під час Святої Літургії, всі бажаючи мали змогу приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. По завершенню молитви військові душпастирі подарували українськім бійцям хрестики та іконки з молитвою». 

Про це також повідомили сьогодні, 4 травня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу