На Форумі у Львові українські книги розхапали, як гарячі пиріжки

10:40 16 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4091

Спростовуючи таким чином заяви соціологів про нехіть до читання

«Газета по-українськи» в заголовку однієї зі своїх публікацій стверджує: «На Форумі видавців у Львові книги українських письменників розхапали, як гарячі пиріжки». Запевняє також: «Видавці підсумовують: цьогорічний ювілейний Форум був надзвичайно успішним».

Наприклад, «у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» книгу письменниці Люко Дашвар «На запах м'яса» продали ще у суботу в обід. Ще до початку автограф-сесії перед стендом збирався натовп охочих отримати підпис улюбленого письменника», – кажуть у видавництві».

А у львівському видавництві «Піраміда» традиційним щорічним хітом є книги Марії Матіос. "За 33 гривні купували її останню книгу «Черевички Божої матері». За три дні форуму письменниця роздала майже півтисячі автографів», – переповідає «Газета по-українськи».

Натомість у видавництві «Нора-друк» добре пішла нова книга Ірен Роздобудько «ЛСД» – розпродали усі примірники. Гарно купували Максима Кідрука новий технотрилер «Твердиня», «Миротворця» Любка Дереша».

Відтак нагадаємо, що організатори дослідження «GfK Ukraine» повідомляли про брак в українців зацікавленості у книгах узагалі й написаних їх рідною мовою – зокрема. Але Форум видавців у Львові вкотре продемонстрував, що результати соціологічних досліджень таки варто сприймати скептично.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:00 15 жовтня 2019 р.

У Львові перебуватимуть мощі апостола Андрія

У середу, 20 жовтня, до храму Ікони Пресвятої Богородиці Всецариці ПЦУ на вулиці Пилипа Орлика, 1 привезуть частинку мощей святого апостола Андрія Первозванного.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 906

15:15 15 жовтня 2019 р.

У Львові реалізували проєкт «Сімейний простір»

17 жовтня о 16.45 на вулиці Лаврівського, 35 у мікрорайоні Білогорща відбудеться відкриття реалізованого за кошти громадського бюджету проєкту «Сімейний простір на Лаврівського», який переміг минулого року серед малих проєктів Львова.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 474