На Форумі у Львові українські книги розхапали, як гарячі пиріжки

10:40 16 вересня 2013 р.

Спростовуючи таким чином заяви соціологів про нехіть до читання

«Газета по-українськи» в заголовку однієї зі своїх публікацій стверджує: «На Форумі видавців у Львові книги українських письменників розхапали, як гарячі пиріжки». Запевняє також: «Видавці підсумовують: цьогорічний ювілейний Форум був надзвичайно успішним».

Наприклад, «у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» книгу письменниці Люко Дашвар «На запах м'яса» продали ще у суботу в обід. Ще до початку автограф-сесії перед стендом збирався натовп охочих отримати підпис улюбленого письменника», – кажуть у видавництві».

А у львівському видавництві «Піраміда» традиційним щорічним хітом є книги Марії Матіос. "За 33 гривні купували її останню книгу «Черевички Божої матері». За три дні форуму письменниця роздала майже півтисячі автографів», – переповідає «Газета по-українськи».

Натомість у видавництві «Нора-друк» добре пішла нова книга Ірен Роздобудько «ЛСД» – розпродали усі примірники. Гарно купували Максима Кідрука новий технотрилер «Твердиня», «Миротворця» Любка Дереша».

Відтак нагадаємо, що організатори дослідження «GfK Ukraine» повідомляли про брак в українців зацікавленості у книгах узагалі й написаних їх рідною мовою – зокрема. Але Форум видавців у Львові вкотре продемонстрував, що результати соціологічних досліджень таки варто сприймати скептично.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу