На фестивалі у США перемогла телеверсія концерту «Океану Ельзи» у Львові (відео)

20:00 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: freedomrussia.org

Одним з найбільш вражаючих моментів телеверcіі концерту стало виконання гімну України гуртом «Океан Ельзи» разом зі 40-тисячною аудиторією «Арена Львів».

Телеверсія концерту групи «Океан Ельзи» у Львові, який транслювався в прямому ефірі телеканалу «1+1» 24 серпня 2014 року, отримала премію «Silver Screen» на американському кінофестивалі «US International Film & Video Festival». Усього на фестиваль було подано понад 1000 заявок із 34 країн світу.

Уперше в історії українського ТБ трек-лист для концерту склали глядачі за допомогою попереднього голосування на сайті телеканалу. Одним з найбільш вражаючих моментів телеверcіі концерту стало виконання гімну України гуртом «Океан Ельзи» разом з 40-тисячною аудиторією «Арена Львів».

Режисером телетрансляції став Андрій Музика, оператор-постановник – Володимир Гуєвський, звук – Віталій Телезін, ідея – Святослав Вакарчук та Олександр Ткаченко.

«US International Film & Video Festival» засновано 1967 року і є одною з провідних міжнародних подій. Фестиваль нагороджує найкращих у сфері документалістики, телевізійних серіалів і розважальних програм.

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, в київському інтернет-видання «Gazeta.ua».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура