Митці експонують у Львові «Шоу обіцянок»

14:30 14 червня 2017 р.


Фото: Павло Паламарчук

У львівському Палаці мистецтв відкрився грандіозний мистецький проект «Show promise» («Шоу обіцянок»).

На виставці представлені живопис, інсталяція, фотографія, відео, скульптура, графіка та перформанс. Роботи займають усі зали трьох виставкових поверхів Палацу мистецтв. Організатором цього проекту – «Zenko Foundation». 

Участь у проекті беруть 34 художники з різних міст України. Це і знані класики сучасного мистецтва, і молоді митці – Влада Ралко, Сергій Петлюк, Борис Михайлов, Олександр Ройтбурд,Влодко Кауфман, Аліна Якубенко, Євген Самборський, Олекса Фурдіяк та інші. Більшість із них представляє тут свої нові роботи. Кураторами проекту стали Ігор Абрамович та Олександр Соловйов. 

Мета проекту – показати мистецтво, яке реагує на різні війни, політичні протистояння та тривоги. Крім того, саме мистецтво повинно показати орієнтир на майбутній рух та розвиток. Тут не має проектів чи робіт із позитивним поглядом на майбутнє, лише рефлексії на трагічне сьогодення. 

Засновник «Zenko Foundation» Зенко Афтаназів розповів.

«У сучасному інформаційному просторі людина може миттєво дізнаватись про події у найвіддаленішому куточку світу, висловлюватись назагал можуть не тільки медіа, кожен тепер створює власний контент. Забагато інформації, яка є не завжди позитивною, вводить нас у стан розгубленості. Мистецтво не заспокоює, але воно дає змогу відстороненого погляду, шанс на аналіз та рефлексію, і таким чином розуміння того, що є дійсно важливим». 

Оглянути виставку можна буде до 16 липня. Про це повідомили сьогодні, 14 червня, у київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу