Митці експонують у Львові «Шоу обіцянок»

14:30 14 червня 2017 р.


Фото: Павло Паламарчук

У львівському Палаці мистецтв відкрився грандіозний мистецький проект «Show promise» («Шоу обіцянок»).

На виставці представлені живопис, інсталяція, фотографія, відео, скульптура, графіка та перформанс. Роботи займають усі зали трьох виставкових поверхів Палацу мистецтв. Організатором цього проекту – «Zenko Foundation». 

Участь у проекті беруть 34 художники з різних міст України. Це і знані класики сучасного мистецтва, і молоді митці – Влада Ралко, Сергій Петлюк, Борис Михайлов, Олександр Ройтбурд,Влодко Кауфман, Аліна Якубенко, Євген Самборський, Олекса Фурдіяк та інші. Більшість із них представляє тут свої нові роботи. Кураторами проекту стали Ігор Абрамович та Олександр Соловйов. 

Мета проекту – показати мистецтво, яке реагує на різні війни, політичні протистояння та тривоги. Крім того, саме мистецтво повинно показати орієнтир на майбутній рух та розвиток. Тут не має проектів чи робіт із позитивним поглядом на майбутнє, лише рефлексії на трагічне сьогодення. 

Засновник «Zenko Foundation» Зенко Афтаназів розповів.

«У сучасному інформаційному просторі людина може миттєво дізнаватись про події у найвіддаленішому куточку світу, висловлюватись назагал можуть не тільки медіа, кожен тепер створює власний контент. Забагато інформації, яка є не завжди позитивною, вводить нас у стан розгубленості. Мистецтво не заспокоює, але воно дає змогу відстороненого погляду, шанс на аналіз та рефлексію, і таким чином розуміння того, що є дійсно важливим». 

Оглянути виставку можна буде до 16 липня. Про це повідомили сьогодні, 14 червня, у київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу