Музиканти виступали просто неба в 40 локаціях Львова

14:48 22 червня 2017 р.


Фото: day.kyiv.ua

Усі виступи були безкоштовними для глядачів і неприбутковими для організаторів та виконавців.

У середу, 21 червня, в день літнього сонцестояння, у Львові вже вшосте відзначили Всесвітній день музики. Його особливістю є те, що усі виступи є безкоштовними для глядачів і неприбутковими для організаторів та виконавців.

Цього року у Львові взяли участь «Святі музики» близько сотні музичних гуртів, професійних музикантів та аматорів. Вони виступили у 40 різних локаціях Львова – часто досить несподіваних для глядачів.

Адже якщо виступами на вулицях, у парках чи скверах, кав'ярнях та клубах глядачів не здивуєш, то почути виступ музикантів у бібліотеці, музеї чи зупинці було справжньою несподіванкою. Крім того, під час своїх виступів музиканти часто імпровізували та створювали збірні колективи, поєднуючи різні музичні інструменти.

Всесвітній день музики («Fête de la Musique») започаткували у Франції в 1982 році. Його основною метою є сприяти демократизації музики, щоб творення вільної музики відбувалося у найрізноманітніших місцях. В цей день найбільше вітаються спонтанні виступи музикантів на вулицях чи інших відкритих просторах. Зараз його відзначають у 340 містах понад 100 країн світу. Зокрема, й Львів нанесений на французьку всесвітню карту міст-учасників Всесвітнього дня музики.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, у київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу