Музиканти виступали просто неба в 40 локаціях Львова

14:48 22 червня 2017 р.


Фото: day.kyiv.ua

Усі виступи були безкоштовними для глядачів і неприбутковими для організаторів та виконавців.

У середу, 21 червня, в день літнього сонцестояння, у Львові вже вшосте відзначили Всесвітній день музики. Його особливістю є те, що усі виступи є безкоштовними для глядачів і неприбутковими для організаторів та виконавців.

Цього року у Львові взяли участь «Святі музики» близько сотні музичних гуртів, професійних музикантів та аматорів. Вони виступили у 40 різних локаціях Львова – часто досить несподіваних для глядачів.

Адже якщо виступами на вулицях, у парках чи скверах, кав'ярнях та клубах глядачів не здивуєш, то почути виступ музикантів у бібліотеці, музеї чи зупинці було справжньою несподіванкою. Крім того, під час своїх виступів музиканти часто імпровізували та створювали збірні колективи, поєднуючи різні музичні інструменти.

Всесвітній день музики («Fête de la Musique») започаткували у Франції в 1982 році. Його основною метою є сприяти демократизації музики, щоб творення вільної музики відбувалося у найрізноманітніших місцях. В цей день найбільше вітаються спонтанні виступи музикантів на вулицях чи інших відкритих просторах. Зараз його відзначають у 340 містах понад 100 країн світу. Зокрема, й Львів нанесений на французьку всесвітню карту міст-учасників Всесвітнього дня музики.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, у київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу