Музей запрошує львів’ян долучитись до опитування | Новини Львова

Музей запрошує львів’ян долучитись до опитування

16:15 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відкриється «Музей міста», який буде працювати за принципом організації змінних виставок та розповідатиме відвідувачам про місто та його мешканців.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Музей міста» буде сфокусований на дослідженні «характеру» міста, життя його мешканців, взаємозв’язків міського простору та людини і спільноти. Для дебютної виставки інституція проводить опитування про особливості дитинства у місті. Тому команда музею вмотивована творити виставки за підтримки та участі різних зацікавлених середовищ, зокрема – мешканців міста».

«Уже декілька місяців «Музей міста» працює над проектом створенням концепції дебютної виставки, відтак спілкування та збір ідей щодо теми майбутньої виставки є відкритим і різноформатним. Онлайн-опитування також стає хорошим інструментом для збору інформації, яка допоможе вдосконалити сценарій і концепт виставки», – поінформували також у міськраді.

«Ініціатори дослідження говорять про те, що результати опитування будуть використані для визначення напрямів подальших досліджень і максимальної деталізації змісту виставки. Важливо зрозуміти, що постійна взаємодія з потенційною аудиторією музею дозволяє дуже якісно створити контент та правильно відобразити формат виставки, яка однозначно буде цікавою і актуальною для відвідувачів», – розповіли також у міськраді.

«Головна ціль співпраці та залученності – правильне співставлення ключових ідей виставкового проекту з конкретними потребами тих, хто прийде в музей. Усі охочі можуть долучитися до опитування просто зараз. Анкета – за посиланням. Опитування є невід’ємною частиною проекту партисипативного створення концепту дебютної виставки музею і підтримується Українськи культурним фондом», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

Останні новини

Вхід до кінотеатрів і театрів у Львівській області під карантинною забороною

На Львівщині змії отруюють людей у чотири рази рідше, ніж торік

Троє українських військових загинули 13 липня на Донбасі

У Львівській області за останню добу виявлено 147 інфікованих COVID-19

На автодорозі Львів-Краківець уночі згоріли чотири автомобілі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу