Молодь з Івано-Франківська подарувала на Львівщині військовим коляду й різдвяну виставу

13:54 8 лютого 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Кожен виступ артистів у 184-му Навчальному центрі супроводжувався бурхливими оплесками.

«Близько 200 кілометрів подолала молодь з Івано-Франківська, щоб «попрощатися з колядою» разом із строковиками та контрактниками 184-го Навчального центру», – повідомили сьогодні, 8 лютого, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли подробиці:

«У неділю 7 лютого військовослужбовців відвідали молодіжні хор та театральний колектив парафії церкви Христа Царя з Прикарпаття. У містечках «Інженерне» та «Базове» франківчани привітали захисників України колядою та різдвяною виставою.

Молодіжний хор «Істина» під керівництвом Лесі Гринюк виконав колядки та віншування, після чого воїни побачили у професійному виконанні виставу «Замах на Різдво» за мотивами твору американського автора Доктора С’юза «Як Грінч украв Різдво». Натхненником ідеї та духовним провідником молодих виконавців є отець диякон Амвросій Козак.

Сценарій вистави дописано самими акторами, які хотіли передати глядачам істинний дух Різдва, яке, на жаль, щороку все більше комерціалізується та втрачає первинний сенс. Після вистави настоятель церкви Царя Христа – отець Йосафат Фітель – закликав бійців довіритись Богові, стати воїнами добра і знайти в собі сили здолати усі випробування військової служби.

Отець Йосафат відзначив: «Найважливіше в світі – бути людиною. Не падайте духом, але будьте відважними. Христос Господь змінює серця людей. І це вам хотіла сказати наша молодь».

Для франківчан це вже не перший виступ перед військовими. Раніше вони виступали на полігоні у селі Старому Лисці в Івано-Франківській області. А сьогодні проїхали близько 200 кілометрів до Старичів, що на Львівщині.

Молоді дуже важливо виступати перед військовими, щоб розповісти про місцеву християнську традицію для військових з інших регіонів. Бійці радо і щиро вітали гостей. 

Солдат контрактної служби з Чернівців Юрій Чорногуз, який проходить первинну військово-професійну підготовку у містечку «Інженерне», не приховував емоцій: «Постановка дуже гарна, гарні костюми. Мені дуже сподобалося. Ми скучили за таким».

Кожен виступ молодіжних колективів із міста Івано-Франківська перед військовослужбовцями 184-го Навчального центру супроводжувався бурхливими оплесками».

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини з виступів артистів.

dailylviv.com

До теми

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

12:22 19 жовтня 2021 р.

Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище

“Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище” - освітня онлайн-програма з метою популяризації принципу усвідомленого підходу до моди та відповідального ставлення до споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу