Молебні за Надію Савченко відслужили всі храми Львова

18:39 1 березня 2015 р.


Фото: 24tv.ua

Служби Божі за здоров`я і життя кремлівської бранки Надії Савченко проходять 1 березня в усіх львівських храмах.

«У всіх львівських храмах моляться за життя і здоров’я Надії Савченко», – повідомив сьогодні, 1 березня, кореспондент агенції Укрінформ. Він також цитує священнослужителя УГКЦ, отця Ігоря, який зазначив:

«Служби Божі за здоров`я і життя кремлівської бранки Надії Савченко проходять 1 березня у всіх львівських храмах. Віряни моляться за якнайшвидше визволення мужньої українки. Бо сила молитви мільйонів українців, людей в усьому світі – це єдине, що сьогодні підтримує сили Надії». 

Біля церков активісти роздають лист Надії Савченко, в якому вона дякує за підтримку та боротьбу. В обласному центрі проходить низка акцій на підтримку льотчиці.

Біля входу у Львівську міську раду жіночі об’єднання – Ліга українських жінок, Товариство імені Олени Теліги, Союз українок, «Просвіта» вийшли на протест під гаслом «Волю Надії». А  біля пам’ятника Тарасові Шевченку активісти громадського сектору Майдану Львова проводять акцію підтримки «Free Savchenko».

Як інформував «ЩЛ», кількасот львів'ян закликали на мітингу Надію Савченко: «Ти потрібна живою!».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу