Міський голова Львова пообіцяв проект благоустрою парків

15:15 8 травня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Ми зараз створюємо робочу групу, яка буде займатись трьома нашими парками – імені Богдана Хмельницького, Цитадель, Стрийський».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 8 травня: «Львівська міська рада опрацює проект благоустрою трьох парків міста – парку культури та відпочинку, Стрийського та комплексу на Цитаделі. Про це повідомив під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий».

Дослівно ж Андрій Садовийзпазначив: «Я сьогодні зранку з малими перед роботою покладав квіти на Цитаделі до хреста, де був концтабір «Шталаг». Ми там зробили бруківку до хреста, але вся ця територія не приведена до належного стану. Часто ми це питання піднімали. Ми зараз створюємо робочу групу, яка буде займатись трьома нашими парками – імені Богдана Хмельницького, Цитадель, Стрийський. Я би хотів, щоб ми продумали з тими, з ким потрібно, щоб ми роботи на Цитаделі почали з тої частини, яке має відношення до вшанування пам’яті жертв, які загинули в концтаборі. Ми повинні на наступний рік вийти з концепцією, треба це все продумати, ми в бюджеті міста на це готові передбачити фінансування».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів