Міськрада закликає не перереєстровувати Львівський історичний музей

14:15 10 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР закликає обласну владу не перереєстровувати заклади культури, які знаходяться у Львові, у інші насалені пункти.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, мова йде про перереєстрацією Львівського історичного музею зі Львова у Червоноград. Розгорнуту позицію щодо цього висловив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Чиновник зазначив: «Музей в самому серці Львова, на площі Ринок, вирішив продовжити свою діяльність у цих же приміщеннях, але перереєструватися в Червоноград. Тобт,  працюючи у Львові, перестати платити податки тут, а почати платити податки в Червонограді».

Андрій Москаленко також зазначив: «Рішення перереєстровувати музей зі Львова ніхто публічно не обговорював і ні з ким не радився. Давайте разом порадимось, бо музей, який живе і працює на площі Ринок, а в мить зникає і стає фантомом — це щось нове»

Як інформував «Щоденний Львів», міська рада закликає також обласну не перереєстровувати музей історії релігії.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 21 січня 2020 р.

У Львові відбудеться екуменічна молитва

У середу, 22 січня, о 19.00 у Гарнізонному храмв святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, розпочнеться щорічна екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні

Рубрика: Культура

14:45 21 січня 2020 р.

У львівському Будинку офіцерів пропонують створити осередок просвітництва

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся листом до міністра оборони України Андрія Загороднюка щодо поширеної в ЗМІ інформації про продаж будівлі Будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22.

Рубрика: Культура