Міська рада закликає обласну не перереєстровувати Львівський музей історії релігії | Новини Львова

Міська рада закликає обласну не перереєстровувати Львівський музей історії релігії

18:00 3 січня 2020 р.

  • 0
Львівський музей історії релігії

Львівський музей історії релігії
Фото: tvoemisto.tv

Львівська міськрада закликає обласну владу не перереєстровувати в інші насалені пункти заклади культури, які знаходяться у Львові.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема зараз мова йде про Львівський музей історії релігії.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «Дуже дивна ситуація, коли установа культури, яка працює у самому серці Львова, перереєстровується в інше місто чи селище. Працівники музею мешкають, працюють, творять у Львові, а хтось тим і іншим незрозумілим рішенням робить повний абсурд».

«Окрім того 2020 рік є роком з фокусом на культуру, в рамках якого буде ряд грантових проектів, до якого долучатимуться не лише міські, а й різного рівня установи. Це дивно з кількох причин і здорового пояснення цьому немає», – зауважив також чиновник.

Як інформував «ЩЛ», у міськраді заявили керівництву держави та обласної ради щодо недопустимості перереєстрації лікарень, які розміщені і функціонують у Львові.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу