Міська рада закликає обласну не перереєстровувати Львівський музей історії релігії

18:00 3 січня 2020 р.

  • 0
Львівський музей історії релігії

Львівський музей історії релігії
Фото: tvoemisto.tv

Львівська міськрада закликає обласну владу не перереєстровувати в інші насалені пункти заклади культури, які знаходяться у Львові.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема зараз мова йде про Львівський музей історії релігії.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «Дуже дивна ситуація, коли установа культури, яка працює у самому серці Львова, перереєстровується в інше місто чи селище. Працівники музею мешкають, працюють, творять у Львові, а хтось тим і іншим незрозумілим рішенням робить повний абсурд».

«Окрім того 2020 рік є роком з фокусом на культуру, в рамках якого буде ряд грантових проектів, до якого долучатимуться не лише міські, а й різного рівня установи. Це дивно з кількох причин і здорового пояснення цьому немає», – зауважив також чиновник.

Як інформував «ЩЛ», у міськраді заявили керівництву держави та обласної ради щодо недопустимості перереєстрації лікарень, які розміщені і функціонують у Львові.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу