Мінкульт поповнив Держреєстр пам’яток спорудами Львова

18:30 21 лютого 2018 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Міністр культури підписав 20 лютого наказ «Про занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України».

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Згідно з наказом об'єкти культурної спадщини Львова –  вілла «Ломниця» на вулиці Сахарова, 62А, монастирський комплекс Ордену Кармелітів Босих на вулицях Персенківка й Стрийській, водогінна вежа у Стрийському парку й вілла на вулиці Свєнціцького, 16 заносяться до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією місцевого значення».

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу