Міністр культури й голова ЛОДА обговорили стан мистецьких закладів на Львівщині

17:30 7 червня 2017 р.


Фото: mincult.kmu.gov.ua

Під час зустрічі Євгена Нищука та Олега Синютки «були порушені питання проведення внутрішніх ремонтних робіт Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької до його 100-річчя».

У міністерстві культури України повідомили сьогодні, 7 червня, що його очільник Євген Нищук «провів у рамках робочої поїздки на Львівщину зустріч із головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою, під час якої були розглянуті основні питання розвитку мистецьких закладів та перспективи розвитку культурної сфери Львівської області». «Зокрема, були порушені питання проведення внутрішніх ремонтних робіт Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької до його 100-річчя, налагодження екскурсійного обслуговування відвідувачів у літній період часу відділів Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького – Олеського, Золочівського та Підгорецького замків», – поінформували також у Мінкульті.

«Євген Нищук наголосив на важливості підтримки та розвитку об’єктів культурної спадщини Львівщини, особливо в контексті оголошеного в Європі 2018 року – роком культурної спадщини, та ініціюванням Мінкультури впровадження цієї європейської ініціативи в Україні. Він також підкреслив: «Львівська земля надзвичайно багата історичними пам’ятками та об’єктами культурної спадщини – це надзвичайно цінні замки, палаци, старовинні костели, монастирі. На Львівщині нараховується близько дев’яти тисяч пам’яток культурної спадщини та дев’ять заповідників. Переконаний, проголошення 2018 року в Україні – роком культурної спадщини стане потужним поштовхом до розвитку цих пам’яток, приверне увагу усіх державних ланок до їх стану та зверне увагу на відновлення та реставрацію пам’яток. І як наслідок, значно збільшить відвідуваність цих об’єктів культурної спадщини та сприятиме економічному розвитку регіону».

Своєю чергою, голова Львівської облдержадміністрація Олег Синютка звернувся до міністра культури України щодо підтримки у наданні Львівській обласній філармонії, Львівській Державній Академічній чоловічій хоровій капелій «Дударик» та Галицькому академічному камерному хору статусу «національних». Про це повідомили також сьогодні, 7 червня, в прес-службі міністерства культури України.

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу