Мікрогромада «Щурата» відкрила у Львові сквер Джона Леннона

22:20 10 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Львові стартувала презентація зреалізованих проектів у рамках проекту «Громади в дії».

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Цього року буде презентовано 18 проектів у співфінансуванні з мешканцями. Сьогодні, зокрема, відбулось відкриття скверу на вулиці Джона Леннона, 39». 

В «Інституті міста» зазначили: «Відкриття скверу – це перемога для усіх мешканців громади Щурата. Вони вирішили по-справжньому святкувати цю подію та організувати Фестиваль «Yellow submarin».

«2015 року у Львові стартував проект «Громади в дії», мета якого згуртувати людей навколо спільних проблем у кожному районі та налагодити комунікацію між активістами, владою та мешканцями. Майже 1,5 роки координатори проекту у мікрогромадах спілкувалися з громадою «Щурата», разом створювали карту можливостей та переваг цієї території, разом вирішували, який інфраструктурний проект реалізовувати та з якими підрядниками виконання робіт співпрацювати», – поінформували також у міськраді.

«Мешканці, за умовами проекту «Громади в дії», дофінансовували свій проект, і тепер мають зручну територію для активного відпочинку в сквері Джона Леннона. Велика кількість інфраструктурних об’єктів у сквері створені за кошти мешканців. Тривалість проекту: 1 червня 2015 – 31 грудня 2017 року. Фінансування: 70% вартості проекту ЄС, 30% – мешканці. Проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013», – повідомили також у міськраді.

Координатор мікрогромади «Щурата» Тетяна Попович зазначила: «Це більше, ніж мікрогромада, це сім’я сусідів. Після навчання, роботи, тренувань місцем зустрічі для мешканців стає сквер, де встановлено вуличні тренажери, нова клумба, огорожа. І секрет, мабуть, в тому, що на Леннона не живе «славнозвісна» Тося, яка все має зробити. Тут не чекають на адміністрацію, мера чи сили зверху. Крок за кроком твориться новий простір, для себе та родини.  І хай для когось цей район асоціюється з Індією та всіма означеннями, що часто вкладають в цей топонім, зараз на Щурата твориться новий район, і це тільки заслуга свідомих, ідейних та активних мешканців».

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу