Мікрогромада «Щурата» відкрила у Львові сквер Джона Леннона

22:20 10 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Львові стартувала презентація зреалізованих проектів у рамках проекту «Громади в дії».

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Цього року буде презентовано 18 проектів у співфінансуванні з мешканцями. Сьогодні, зокрема, відбулось відкриття скверу на вулиці Джона Леннона, 39». 

В «Інституті міста» зазначили: «Відкриття скверу – це перемога для усіх мешканців громади Щурата. Вони вирішили по-справжньому святкувати цю подію та організувати Фестиваль «Yellow submarin».

«2015 року у Львові стартував проект «Громади в дії», мета якого згуртувати людей навколо спільних проблем у кожному районі та налагодити комунікацію між активістами, владою та мешканцями. Майже 1,5 роки координатори проекту у мікрогромадах спілкувалися з громадою «Щурата», разом створювали карту можливостей та переваг цієї території, разом вирішували, який інфраструктурний проект реалізовувати та з якими підрядниками виконання робіт співпрацювати», – поінформували також у міськраді.

«Мешканці, за умовами проекту «Громади в дії», дофінансовували свій проект, і тепер мають зручну територію для активного відпочинку в сквері Джона Леннона. Велика кількість інфраструктурних об’єктів у сквері створені за кошти мешканців. Тривалість проекту: 1 червня 2015 – 31 грудня 2017 року. Фінансування: 70% вартості проекту ЄС, 30% – мешканці. Проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013», – повідомили також у міськраді.

Координатор мікрогромади «Щурата» Тетяна Попович зазначила: «Це більше, ніж мікрогромада, це сім’я сусідів. Після навчання, роботи, тренувань місцем зустрічі для мешканців стає сквер, де встановлено вуличні тренажери, нова клумба, огорожа. І секрет, мабуть, в тому, що на Леннона не живе «славнозвісна» Тося, яка все має зробити. Тут не чекають на адміністрацію, мера чи сили зверху. Крок за кроком твориться новий простір, для себе та родини.  І хай для когось цей район асоціюється з Індією та всіма означеннями, що часто вкладають в цей топонім, зараз на Щурата твориться новий район, і це тільки заслуга свідомих, ідейних та активних мешканців».

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу