«Людкевич Фест» відбуватиметься у Львові вдруге

14:15 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: galinfo.com.ua

1-13 жовтня у Львові відбуватиметься вже другий фестиваль класичної музики «Людкевич Фест».

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Цьогорічний фестиваль є частиною довгострокового проекту з промоції української класичної музики «Ukrainian Live», організованого спільно Collegium Management та Львівським органним залом. Багато подій фестивалю – безкоштовні».

«У центрі проекту – постать Станіслава Людкевича, знаного галицького композитора, музикознавця, педагога. Він прожив рівно сто років, пережив дві світові війни, був свідком двох імперій. Автор масштабних симфонічних та хорових полотен», – поінформували також у міськраді.

«Проте фестиваль не обмежиться творчістю лише Людкевича. Мета події – перезавантажити шаблонне поняття про українське музичне мистецтво», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу